Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie


Nagłówek

Aktualności

Nabór do Terytorialnej Służby Wojskowej.

Poniżej plakat o naborze do WOT

II nabór wniosków o przyznanie dotacji finansowany z EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja i Rozwój

W związku z realizacją Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej I osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.2 Wsparcie udzielane z inicjatywy...

Przedłużenie naboru wniosków o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Z uwagi na małą ilość wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków EFS (RPO), Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie przesuwa termin naboru do dnia 16.05.2018 r. (środa).

Nabór wniosków o przyznanie dotacji finansowany z EFS w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków EFS. Wnioski przyjmowane będą od dnia 07.05.018 r. do 11.05.2018 r.

NABÓR WNIOSKÓW O ORGANIZACJĘ STAŻU W RAMACH PROGRAMU REGIONALNEGO (OSOBY W WIEKU 30 - 50 LAT)

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie ogłasza nabór wniosków o zorganizowane stażu ze środków rezerwy Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na realizację programu regionalnego dla osób od 30 do 50 roku życia.

Projekt 4.2 "NEET Staże 2 - Droga do zatrudnienia"

Na przełomie lutego i marca 2018 r. Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku oraz Stowarzyszenie Bydgoska Lokalna Grupa Działania „Dwie Rzeki” rozpoczęły realizację projektu dla osób młodych z województwa kujawsko-pomorskiego (w wieku 18-35 lat). W ramach projektu osoby, które nie są zatrudnione, nie uczą się, nie są w trakcie szkoleń oraz nie pracują...

Zakończenie naboru wniosków na na staż finansowanych z EFS w ramach POWER

W związku z wyczerpaniem możliwości finansowych, Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie informuje, że z dniem 13.03.2018 r. zamyka nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych (do 29 r. życia) finansowanych z EFS w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

TEKA ABSOLWENTA - Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych z wyższym wykształceniem w zdobyciu zatrudnienia

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie zaprasza do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi realizowanego przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych projektu pn. "TEKA ABSOLWENTA. Technologia, Efektywność, Kompetencje, Aktywizacja".

Kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej

Informujemy, w Jednostce Wojskowej Nr 4071 w m. Żagań prowadzone są kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej.

Nowe zasady zatrudniania cudzoziemców

Od 1 stycznia 2018 r. wprowadzone zostały nowe zasady zatrudniania cudzoziemców.

Wyświetlanie 11 - 20 z 61 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę